17. – 18.6 2017 MČR VS v Ostravě

Tento víkend se naše nejstarší družstvo Lvic zúčastnilo Mistrovství republiky v Ostravě, kam se kvalifikovaly na předcházejícím závodě. Nedělní závod v OSTRAVAR ARÉNĚ zahájily Hedvika Čermáková a Julie Marková, které závodily v kategorii žákyně B.  Na obě dvě jsme velmi pyšné a to především proto, že to byl jejich první závod takové úrovně a proto byl i psychicky velmi náročný. Přestože se nepovedlo vše ideálně a především kladina holky trochu potrápila, je jejich výsledek rozhodně zásluhou celoroční dřiny.

 Monika Fricová se představila v závodě Juniorek B. Při závodě dokázala zúročit celoroční práci a předvést novinky v podobě ustáté cukahary na přeskoku a také ustátých salt na kladině. Monika získala skvělé 7. místo i přes dva pády.

Největšího úspěchu dosáhla Aneta Jirků, která obsadila neuvěřitelnou 6. příčku! Závodem prošla Aneta naprosto bez zaváhání a všechny oslnila nejen svou perfektní sestavou na prosných ale i kladinou bez pádu či téměř bezchybným přeskokem.

Všechny čtyři závodnice nebyly na závod samy – přijely je kolektivně podpořit i oddílové kolegyně, které se na závod nekvalifikovaly…

Chceme tímto poděkovat i rodičům a trenérům, jejich trpělivost a dlouhodobá podpora jsou vždy součástí každého závodního úspěchu.

Lvice už mají dozávoděno a čeká je pořádný a zasloužený odpočinek!

 

Kompletní výsledky: 

Hedvika Čermáková (kategorie žákyně B) - 34. místo ze 48

Julie Marková (kategorie žákyně B) - 44. místo ze 48

Monika Fricová (kategorie juniorky B) - 7. místo ze 36 

Aneta Jirků (kategorie ženy B) - 6. místo z 18 

 Fotogalerie zde: Fotografie