25.11.2017 Přebor hl.m. Prahy - družstva

O víkendu jsme se již každoročně zúčastnily přeboru Prahy družstev, abychom poměřily síly s ostatními gymnastickými oddíly a pokusily se kvalifikovat na další závod do Brna v nejstarší kategorii. Tentokrát jsme měly větší účast, než kdy dříve, a ačkoli nejsme vrcholový oddíl, naše gymnastky se s ostatními více trénujícími závodnicemi statečně popraly. První družstvo v V. lize vytvořily naše tygřice ve složení Barbora Belicová, Adélka Pravdová, Viktorie Ryšavá, Nela Volfová a Karolína Macháčková, které obsadily krásné 11. místo z 15 družstev.  V kategorii IV. Ligy se představily gymnastky ve složení Ema Petržíková, Simona Hanžlíková, Julie Marková a Rozálie Kubíková, které obsadily 7. místo. Naše nejstarší gymnastky byly bohužel oslabené kvůli zraněním a tak naše družstvo ve II. lize ve složení Jana Straková, Hedvika Čermáková, Monika Fricová doplnila hostující Viktorie Chaloupková z Liberceb (které tím velice děkujeme!) . Přes urputný boj  a získání 3. místa se nám nepodařilo kvalifikovat se na MČR v Brně přímou cestou. Nicméně díky divoké kartě se všechny tyto závodnice do Brna přeci jen podívají. Držte nám tedy palce a těšíme se na následující víkend v Brně!

V jednotlivkyních se v V. lize nejlépe umístila Karolína Macháčková, která obsadila 25. místo z 66 závodnic. Ve IV. lize se nejlépe dařilo Emě Petržíkové, která obsadila 21. příčku ze 32 závodnic. Ve II. lize si krásné 3. místo vybojovala Monika Fricová, která si tak zaslouženě odvezla ze závodu dvě bronzové medaile.